Tropical Storm Ida

To learn about recovery resources after the storm, click here

STAY INFORMED OF COVID-19 GOVERNMENT ANNOUNCEMENTS, PROGRAMS AND SERVICES

For information about vaccines, transportation, rental assistance & more, read our COVID-19 web pages. For alerts/updates, text NJCOVID to 898-211. Live help on COVID-19 information is available - dial 2-1-1. Reach healthcare pros at 1-800-962-1253.

Co trzeba wiedzieć o szczepieniu przeciw COVID-19

Mother and Child

NJ 211 i Partnership for Maternal & Child Health of Northern New Jersey

Pojawienie się bezpiecznych i skutecznych szczepionek przeciw COVID-19 to ważne wydarzenie w sytuacji pandemii koronawirusa. Skuteczna szczepionka przeciw COVID-19 pomoże zabezpieczyć się przed zachorowaniem w przypadku narażenia na kontakt z wirusem. Gdy zaszczepi się więcej osób, rodziny i społeczności będą mogły stopniowo powracać do bardziej normalnego trybu życia.

To naturalne, że zastanawiamy się, czy zupełnie nowe szczepionki opracowane w niesłychanie szybkim tempie, są skuteczne i bezpieczne. Oto jednak kilka faktów, którymi chce podzielić się Partnership for Maternal & Child Health of Northern New Jersey:

Oczywiście, że każdy nowy sposób leczenia ma swoje zalety i wady. Pamiętaj jednak, że odmowa leczenia też niesie ze sobą konsekwencje. Decyzja o szczepieniu przeciw COVID-19 powinna być łatwa.

Pozwól nam sobie pomóc.

Zapoznaj się z tymi informacjami, aby dowiedzieć się więcej i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

 

Przegląd informacji na temat szczepionki przeciw COVID-19

zęsto zadawane pytania dotyczące COVID-19

Znasz kogoś, kto nie chce przyjąć szczepionki przeciw COVID?

COVID-19 FAQS - Polish
Wave infographic

Text this page to someone: